Naše standardy

Biolage vyvinula aktivní složení přírodního původu pro zdravý vzhled vlasů bez kompromisů.

Také dbáme na to, aby naše produkty byly co možná nejvíc přírodní a ekologické, což nás přivádí k řadě Biolage R.A.W. – řadě vlasové péče vytvořené v laboratořích, která je přírodnější a trvale udržitelnější než kdy předtím, přesto je také neuvěřitelně účinnější. Dovolte nám ji představit.

Ekologický aspekt je velmi důležitý, především v dnešní klimatické situaci. Může být vlasová péče ekologická A zároveň přinášet účinné výsledky? Tím lépe. Biolage R.A.W. funguje – dokazuje to celá řada výsledků výzkumu. Každé jednotlivé složení bylo důkladně a opakovaně testováno. Data ukazují, že každé složení přináší výsledky na profesionální úrovni.

Každá jednotlivá lahvička produktu Biolage R.A.W. (ano, i ta od Replenish Oil Mist) je vyrobená z recyklovaného plastu (PCR; z angl. post-consumer recycled plastic). Jakmile produkt spotřebujete, je možné tyto chytré ekologické lahvičky používat znovu a znovu.

Ingredience, z nichž se skládají naše formule, pocházejí z přírody. Ještě lepší na nich je to, že se získávají ekologickými postupy od samotného zdroje až po formulování složení. Otázka: Co znamená přírodní původ? Odpověď: Složku považujeme za přírodního původu tehdy, pokud zůstává nezměněna od svého přírodního stavu nebo prošla zpracováním, a přesto si zachovala víc než 50 % své molekulární struktury z původního rostlinného či minerálního zdroje.

Pokud složení dosáhne tohoto standardu, znamená to, že se po použití rychle rozkládá, aniž by poškozovalo životní prostředí. Celá řada Biolage R.A.W. spadá do této kategorie.

Složení našich produktů jsou vytvořena z účinných ingrediencí, které především neškodí. Říkáme jasné „ne“ silikonům, sulfátům, parabenům a umělým barvivům.

Select a location

Select a language